خدمات ما

پلان ها و معماری پرده هوا

قطعا هر ساختمان اداری شلوغ و مجتمع تجاری پر رفت و آمد نیاز به تامین سرمایش و یا گرمایش محیط خواهد بود و این مسئله حیاتی  بدون هزینه نخواهد بود و در بعضی مواقع  هزینه ها سر سام آور است. و نیاز به مشاوره مهندسی خواهد داشت. تا بتوانید  از زیر بار سنگین هزینه ها بیرون بیایید.هزینه ها را ما کاهش خواهیم داد.

پلان های پرده هوای برای مشتری

اگر به دنبال راهکاری هستید که تابستان از  خروج هوای سرد به بیرون جلوگیری کنید و  از صرف  هزینه های زیاد برای  هدر رفت انرژی جلوگیری نمایید. و یا در زمستان از  خروج هوای گرم به بیرون جلوگیری نمایید. ما  اومدیم راهکارها را به شما ارائه بدیم. ما پرده هوای و نحوه نصب و راه اندازی را با مشاوره دقیق مهندسی به شما ارائه میدیم.

نصب و راه اندازی پرده هوا

یکی دیگر از خدمات شرکت نصب و راه اندازی فنی و مهندسی پرده هوا در اکثر نقاط ایران می باشد

تولید پرده هوا

معمولا تولید پرده هوا ….

پره هوای تجاری

بیشتر برای مجتمع های تجاری بزرگ .قنادی ها ، و مغازه ها کنار خیابان که از  ورود و خج و مراجعه کننده  زیادی برخوردارند استفاده می گردد.

پره هوای اداری

این نوع پرده هوا بیشتر برای اداره جات بانکها و مراکز پر رفت  و آمد اداری نصب می گردد

پرده هوای ایستاده

این مدل هم  معمولا بصورت ایستاده تولید و عرضه می گردد. در مراکز اداری و دفاتر  همچنین در تمامی  مراکز  تجاری هم می توان از این مدل استفاده کرد.

پرده هوای صنعتی

بیشتر  در مراکز صنعتی بکار می رود و قدرت موتور فوق العاده ای دارد. که به دو سو صورت معمولی و پرده هوای گاز سوز صنعتی  تولید و عرضه می گردد